Rozvrh lekcí JARO 2024 a cena pro jednotlivé dny ke stažení zde: Kurzy jaro 2024

Jezdecký kroužek a školička

Zabýváme se výukou jízdy na koni dle pokročilosti jezdce, vycházkami do terénu, posilovacím cvičením na koni. Součástí výuky je teorie, praktický nácvik sedlání a uždění koní, vodění koní, práce ze země. Pracujeme i se zdravotně postiženými sportovci. Nabízíme také individuální hodiny a vyjížďky, termín domluvou. Výuka základů jezdectví westernu i anglie s cvičitelem nebo trenérem jezdectví. Individuální i skupinové hodiny.

Cena: 450,-Kč/ lekce. Kroužek se platí předem vždy na uvedené období. Kroužek je za každého počasí. Doba lekce: 90min.

Na naše aktivity můžete využít příspěvek   
- RODIČOVSKÉ VOUCEHRY dle pravidel Magistrátu města Brna
- přispěvek ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNY (je třeba ověřit u Vaší ZP)
- příspěvek dle podmínek Vašeho zaměstnavatele
v případě nejasností se obraťte na nás

Kroužek je převážně pro děti a mládež, ale je vhodný i pro dospělé. Pondělí - pátek vždy  15:00 - 16:30 a 16:30 - 18:00, děti lze po domluvě přivézt dříve či vyzvedávat později (např. po krmení). Výuka jízdy na koni dle pokročilosti jezdce, vycházky do terénu. Součástí výuky je teorie, praktický nácvik sedlání a uždění koní, vodění koní, práce ze země.

Přihláška do jezdeckého kroužku a prohlášení rodiče ke stažení ZDE

Soubor se Vám stáhne do příslušné složky dle nastavení Vašeho počítače, nejčastěji složka "Stažené soubory"

Doporučené vybavení jezdce: pevná kotníčková obuv, chapsy, helma (jezdecká nebo cyklistická), vhodné sportovní oblečení, např. pružné pevné kalhoty, kamaše (s ohledem na počasí). Rajtky nejsou podmínkou.
K zapůjčení: Jezdecké helmy, chapsy, bezpečnostní vesta, páteřní chránič.

Nevhodné oblečení: šusťákové kalhoty, plandavé tepláky. Kraťasy, pozor na krátké kalhoty (při sedu na koni dětem vylezou holeně, v chladném počasí je jim potom zima, stačí vyřešit podkolenkami)
Nevhodná obuv: obuv na suché zipy, obuv s trčícími jazyky.
____________________________________________________________________________________________________
 

Účast na závodech - pro děti z jezdeckého kroužku nabízíme účast na hobby závodech. Cena je individuální, dle vzdálenosti místa konání a počtu dětí. K tomu je třeba počítat s úhradou startovního poplatku za každou disciplínu. V letošním roce plánujeme další vlastní JUJU závody, místo a termín je zatím v jednání.

Všechny naše akce mimo pravidelný program najdete v sekci KALENDÁŘ AKCÍ