Mezinárodní závody Extreme Trail bez hranic 25.5.2019 ETP Lucky Ranch Reca

Dny 24. a 25. 5. byly na závodech (na Slovenském Lucky ranči Reka) naše nejlepší jezdkyně Elenka, Terezka, Terezka 02, Gitička, Lenička a Sofinka. Když ráno přijely, ihned se vrhly do akce. Ustájily koně, uklidily obytný vůz, vykydaly přívěs a zbylo jim spousty času na procházení závodní trasy. Většinu překážek viděly poprvé – ale VŮBEC se nezalekly (ani trochu) a začaly procházet trasu s Čendou i s Pírkem.

Večer se grilovaly zásoby masa, (- to ocenily obzvlášť naše vegetariánky) které jsme měli s sebou, a domýšlel se zítřejší Freestyle. Gita s Elen si opakovaly „snídani v trávě“, Sofinka „posledního kovboje“ a Terka D zatím s Lenkou chystaly kulisy. Terka K. zatím poctivě udržovala dobrou náladu. (O kterou už se částečně předtím postarala Lenka, když hlídala Martině mobil a zvedla telefon Eleniné mamince (s pocitem že je to Elen) se slovy „čau Elen, co chceš?“. Pak si samozřejmě uvědomila, s kým mluví a aktivně zavěsila.

Tímto se vám, paní Lachmanová ještě jednou omlouvám.

Na noc jsme se všichni nějakým záhadným způsobem nasoukali do karavanu, a nikdo dokonce nemusel spát na zemi, v přívěsu nebo v boxe – což je, uznejte, v osmi lidech s šesti postelama celkem úspěch.

I když jsme šly spát okolo 12, další den holky už v 7 vstávaly a ihned šly krmit koně – a vůbec ještě v 7:30 nebyly v obytňáku, neee.

Závody dopadly výborně, i když si myslím, že si občas rozhodčí při rozhodování seděli na vedení. (třeba při vyhodnocování Freestylu open - to jsme měli totiž s přehledem nejlepší XD)

Jinak máme krásné první a druhé místo ze závodů na ruce, třetí a čtvrté ze sedla, páté z working trailu a třetí z Freestylu.

Při cestě tam i zpět (I když zpět s pochmurnou náladou*) se všem podařilo nezvracet a náš dívčí tým úspěšně vystrnadil pana Petra z obytňáku do auta mamince Goláňové, abychom mohly jet spolu - ještě jednou moc děkujeme, že jste nás nechal jet spolu.

Děkujeme taky Martině za nejlepší vedení a paní Goláňové za to, že byla náš nejlepší fanoušek.

Doufám, že budeme moct jet ještě někdy, bylo to skvělé.

 *  když jsme byly pryč, odešla na Nebeské pastviny Čirrinka

                                                                                                                     Junior team Arpitha