Od 1. 11. 2020 otevíráme  v našem volnočasovém areálu 2 školní kluby v rámci Operačního programu Zaměstnanost Evropského sociálního fondu EU. Kluby jsou určeny pro děti na prvním stupni základní školy, jejichž rodiče pracují, účastní se rekvalifikace nebo práci hledají a jsou zaregistrování na ÚP a na které se nedostalo místo například ve školní družině nebo jiném zařízení péče o děti 1. stupně ZŠ. 

 Kluby budou probíhat v našem volnočasovém areálu Na kopci jezdecké školy Arpitha v Podolí u Brna (GPS: 49.1964822N, 16.7247439E) ve vybavených klubovnách v čase od 14 do 18 hodin

V případě zájmu jsme schopni zařídit doprovod dětí na trase autobusu Viničné Šumice - Podolí u Brna a následně pěšky do areálu, kde si děti po skončení aktivity budou vyzvedávat rodiče.

Účast dítěte v klubu je bezplatná. Kluby jsou koncipovány tak, aby děti trávily co nejvíce času venku (kluby se nachází v krásném prostředí uprostřed přírody) - aktivity a hry v přírodě, procházky do lesa spojené s poznávacími hrami. V případě nevhodného počasí se budou aktivity konat v klubovně, kde se mohou děti dle zájmu věnovat výtvarnému tvoření (kreslení, ruční práce, zpracování materiálů nasbíraných na procházkách), deskovým hrám. Aktivity budou prokládané protahovacím cvičením a pohybovými hrami.

V případě zájmu o docházení do klubu nás prosím kontaktujte pomocí následujícího kontaktního formuláře. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Jméno a příjmení dítěte
Datum narození dítěte
Jakou základní školu Vaše dítě navštěvuje
Který ročník ZŠ Vaše dítě navštěvuje
Kontaktní e-mail
Kontaktní telefon
Vaše osobní údaje zpracováváme dle GDPR.