PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR JEZDECKÝ

Příměstský tábor u koní pro děti od 5 let (vyjímečně od 4 po předchozím seznámení) obsahuje výuku jízdy na koni (dle pokročilosti dítěte), vycházky do přírody, základy péče o koně (čištění, ošetřování, sedlání, krmení...), teorie, posilovací cvičení na koni, práci ze země, polední klid, zábavné soutěže a hry, výtvarné tvoření. Děti si vyzkouší, co je třeba kolem stájí, nač jsou vidle, co je seno a co je sláma apod :-). 

Výuku zajišťují odborní lektoři s praxí práce s koňmi i dětmi. K dispozici máme v současnosti devět hodných koní a poníků pro pokročilejší jezdce i úplné začátečníky. Helmu a ochranné pomůcky lze zapůjčit. Děti jsou rozděleny do skupinek (podle věku a pokročilosti). Program je přizpůsoben aktuálnímu počasí. Děti nejezdí samotné do přírody, nestarají se samotné o koně a ve volnosti pracují pouze na malé jízdárně pod dohledem zkušeného cvičitele.

Počet míst a koní na jeden turnus: 14 dětí / 8 školních koní. Aktuální obsazenost poptávejte mailem. Obsazenost se může změnit po vypršení termínu úhrady záloh. 
Program: Pondělí - pátek 8:00-16:00. Předání dětí ráno lze po předchozí domluvě domluvit individuálně (dříve či později)
V ceně je oběd, celodenní pitný režim.

Ke stažení: přihláška ZDE, propozice ZDE, prohlášení o bezinfekčnosti ZDE