JEZDECKÁ ŠKOLIČKA - KURZY

Zabýváme se výukou jízdy na koni dle pokročilosti jezdce, vycházkami do terénu, posilovacím cvičením na koni. Součástí výuky je teorie, praktický nácvik sedlání a uždění koní, vodění koní, práce ze země. Pracujeme i se zdravotně postiženými sportovci. Nabízíme také individuální hodiny a vyjížďky, termín domluvou. Výuka základů jezdectví westernu i anglie s cvičitelem nebo trenérem jezdectví. Individuální i skupinové hodiny.

Jezdecký kroužek a školička

Cena: 420,-Kč/ lekce. Kroužek se platí předem vždy na uvedené období. Kroužek je za každého počasí. Doba lekce: 90min.

Kurzy převážně pro děti a mládež, ale jsou vhodné i pro dospělé. Pondělí - pátek vždy  14:30 - 16:00 a 16:00 - 17:30, děti lze po domluvě přivézt dříve či vyzvedávat později (např. po krmení). Výuka jízdy na koni dle pokročilosti jezdce, vycházky do terénu. Součástí výuky je teorie, praktický nácvik sedlání a uždění koní, vodění koní, práce ze země.

Rozvrh kurzy jaro 2023 a cena pro jednotlivé dny ke stažení zde Kurz jaro 2023

Přihláška do jezdeckého kroužku a prohlášení rodiče ke stažení ZDE

Soubor se Vám stáhne do příslušné složky dle nastavení Vašeho počítače, nejčastěji složka "Stažené soubory"


Účast na závodech - pro děti z jezdeckého kroužku nabízíme účast na hobby závodech. Cena je individuální, dle vzdálenosti místa konání a počtu dětí. K tomu je třeba počítat s úhradou startovního poplatku za každou disciplínu. V letošním roce plánujeme další vlastní JUJU závody, místo a termín je zatím v jednání.

Všechny naše akce mimo pravidelný program najdete v sekci KALENDÁŘ AKCÍ


__________________________________________________________________________________________________

Doporučené vybavení jezdce: pevná kotníčková obuv, chapsy, helma (jezdecká nebo cyklistická), vhodné sportovní oblečení, např. pružné pevné kalhoty, kamaše (s ohledem na počasí). Rajtky nejsou podmínkou.
K zapůjčení: Jezdecké helmy, chapsy, bezpečnostní vesta, páteřní chránič.

Nevhodné oblečení: šusťákové kalhoty, plandavé tepláky. Kraťasy, pozor na krátké kalhoty (při sedu na koni dětem vylezou holeně, v chladném počasí je jim potom zima, stačí vyřešit podkolenkami)
Nevhodná obuv: obuv na suché zipy, obuv s trčícími jazyky.